Hambalaminaadid

Home Hambalaminaadid

Mis on hambalaminaadid?

Hambalaminaadid – õhukesed plaadid, mis paigaldatakse hammaste esiküljele, võimaldades varjata väliseid defekte ning muuta hambad tooni võrra heledamaks.

Laminaadid – parim viis varjata defekte ilma tõsise meditsiinilise sekkumiseta. Konstruktsioon paigaldatakse nii ühele hambale kui ka terve naeratuse ulatuses. See ongi Hollywoodi naeratuse saladus.

hambalaminaadid pilt
  • Ei ole vajalik kirurgiline sekkumine, breketite ega kroonide paigaldamine
  • Individuaalse kuju valimine personaalse modelleerimise abil
  • Paigaldus vähem kui kolme seansiga
  • Kulumiskindlad materjalid hoiavad Teie naeratust enam kui 5-10 aastat
  • Tooni valik – loomulikust kuni pärlvalgeni
  • Materjali valmistamise protsess teie kontrolli all

Millisel juhul laminaadid aitavad?

Hambavahendid

Mitteesteetiline kuju

Kiilukujuline defekt

Hammaste kulumine

Lõhed ja praod

Värvimuutus ja laigud

Milline on  laminaatide roll tänapäeva esteetilises hambaravis?

Esteetiline ravi on moodsa ühiskonna uute standardite tõttu üha enam hoogu kogumas. Tänapäeval avavad meditsiini valdkonnas kasutusele võetud kõrgtehnoloogia ja materjalid esteetilises hambaravis uusi võimalusi. Paljud nimetavad neid hambaravi valdkonna uuendusi imeks, sest võimatu on eristada pärishambaid esteetilistest uuendustest laminaatidest. Hammaste selline taastamine ei rõõmusta mitte ainult esteetikaga, vaid see säästab ka   oma hamba kõvasid kudesid.

Dental Factory on kõrgeim kvaliteet ja ilu. Selle kliiniku spetsialistid kasutavad hammaste esteetiliseks raviks kõige moodsamat tehnikat ja kõige ohutumaid materjale, mistõttu tasub loetleda esteetilise hambaravi tänapäevaseid võimalusi.

 

Kas DentalFactory spetsialistid saavad laminaatidega aidata  inimest, kes arvab, et tal on kole naeratus?

Muidugi! Just sellega siin iga päev tegeldaksegi. Selleks on vaja suuõõnt uurida ja välja selgitada “koleda naeratuse” põhjused: esihammaste kulumus või vana plomm, mikrolõhed või pigmentatsioon, mõnikord kõrvalekalded hamba asendis.  Seda teeb spetsialist läbivaatusel. Järgmises etapis on kõik individuaalne. Sõltuvalt põhjusest kavandatakse tegevused, tehakse arvutused.

 

Kas laminaate on võimalik paigaldada ilma hammast lihvimata?

Seda praktiseeritakse üsna sageli, kuid tuleb arvestada, et mitte kõik ei saa seda võimalust hammaste iseärasuste tõttu kasutada. Mõnikord on ettevalmistus vajalik, kuna hammaste asend võib laminaatide paigaldamiseks olla ebasoodne.

 

Millist materjali kasutatakse kõige rohkem?

See sõltub igast üksikjuhtumist. Otsuse tegemisel lähtutakse esteetilistest nõuetest, hammaste  paarfunktsioonist ja asendist. Tavaliselt kasutatakse päevakivi keraamikat, IPS EMPRESS ja CAD. Tänapäevases esteetilises hambaravis kasutatakse ka liitiumdisilikaati IPS e.maxPress ja IPS e.maxCAD / CAM, InCeramAlumina. DentalFactorys valmistatakse laminaate kõigest kahe tunniga, kasutades moodsaimat CAD / CAM Cereci tehnoloogiat.

 

Kui palju tuleb inimese enda hamba kudet  lihvida?

Ei. Omaenda hamba kudet lihvitakse nii vähe kui võimalik. Sageli paigaldatakse laminaate isegi hammast lihvimata. Põhiliselt lihvitakse  email 0,2–0,5 millimeetriseks.

 

Kui kaua laminaadid püsivad?

Erialakirjanduse teabe metaanalüüsi kohaselt, mis on tõenduspõhise meditsiini valdkonnas kõige usaldusväärsem, võivad laminaadid püsida 10 aastat. Seda tõestab 94%  patsientide kogemus, mis näitab laminaatide kvaliteeti. Uuringu põhjal võib seda esteetilist ravi pidada ohutuks ja selle tulemust ennustatavaks.

 

Kas seda protseduuri võib pidada valutuks?

Jah! Laminaatide paigaldamine on DentalFactoryis täiesti valutu protseduur. Pole tarvis isegi süsti teha, kui hambakoed ei vaja lihvimist ega mõnda muud sekkumist. Tulnud DentalFactorysse konsultatsioonile, saab iga patsient teada esteetilise ravi üksikasjad. Siin valitakse igaühele sobiv materjal ja tehnika.

Mõned meie tööd  – “enne ja pärast”

BRONEERIGE AEG TELEFONI TEEL

+372 5553 0395

või täitke kõik alloleva vormi väljad

    Call Now Button