Hambaimplantaat on kõige loomulikum viis taastada puuduolevada hamba.
TASUTA KONSULTATSIOON
- Titaanist kruvi on bioloogiliselt sobiv inimese organismiga
- Luustumine kestab 3-6 kuud. Implantaatide elulemus on 99%
- Ige säilitab esteetilise välimuse ning ei deformeeru ega muuda värvi
- Järgib täielikult hamba värvi ja kuju
- Kestab 15-20 aastat
- Võib süüa kõva toitu kahjustusi kartmata
- Ei vaja erihoolt
Miks seda valitakse?
- Vastupidavad materjalid
- Kõige mugavama kinnitusviisi valik
- Resistentsus värvainete suhtes
Millistel juhtudel on abiks implantaadid?
Pole soovi/võimalust paigaldada kroone või lihvida hambaid sildproteesi paigaldamiseks.
Saavutada maksimaalselt loomulik hamba positsioon hambareas.
Ühe või mitme hamba puudumine.
Natuke infot hambaimplantaatide kohta
Tänapäeva stomatoloogias on esteetiline ravi tänu uutele lähenemisviisidele suuri edusamme teinud, mis võimaldab kvalitatiivselt uusi protseduure edukalt teha. Tänapäeval on implantoloogia üks sellistest valdkondadest. Suurem osa implantatsiooni käsitlevast veebiteabest on aegunud, mistõttu otsib üha enam inimesi DentalFactory spetsialistidelt oma küsimustele vastuseid: Kui ohutu on ravi? Kas implantaadid juurduvad? Millised on ravi õnnestumise võimalused?
Implantoloogia valdkonna eksperdid rakendavad kõige kvaliteetsemaid ja produktiivsemaid tehnoloogiaid, kasutades usaldusväärseid mikrokirurgilisi meetodeid. See lähenemisviis annab positiivseid, ajaproovile vastu pidavaid tulemusi.
Implantoloogia valdkonnas on kõige populaarsemad
Implantaat on 3 elemendist koosnev konstruktsioon, mille eesmärk on hammaste asendamine fikseeritud proteesiga.
- Titaankruvi;
- Hambaimplantaadi ja hambakrooni vahelüli (abutment);
- Keraamiline kroon
Mis on hambaimplantaadid hind?
DentalFactory kliinikus saate implantaatide paigaldamise kohta tasuta nõu küsida. Täishind on 1199 eurot, mis hõlmab süste, pilte, diagnoosimist, konsultatsioone. Eraldi tuleb maksta ortopantomogrammi ja 3D-piltide eest. Kui kulu ületab algsummat (näiteks on vajalik luud kasvatada), teavitavad kliiniku spetsialistid sellest patsienti juba esmase konsultatsiooni ajal.
Protseduuri kirjeldus
Kogu protsess võtab aega 3 kuni 4 kuud. Spetsialisti juures tuleb käia kolm korda. Alates teisest visiidist on spetsialisti edasised toimingud valutud ja tuimastus pole vajalik.
- Implantaat paigaldatakse kohaliku tuimastusega. See on ohutu, valutu protseduur, kus võetakse arvesse kõiki vajalikke norme. Implantaadiga ühendatakse ajutine kroon. Järgneb kolmekuuline osteointegratsiooni protsess.
- Jäljendite tegemine, värvide ja materjali valik.
- Püsiva krooni kinnitamine.
Kas implantaat juurdub?
Implantaadi juurdumist (osteointegratsiooni protsess) on üsna hästi uuritud. Seda protsessi käsitleti kirjanduses juba 1960-ndatel ja nüüd ei ole selle üliefektiivsuses enam kahtlusi ( 99% edukas).
Kui kaua implantaat püsib?
Implantaat püsib üsna kaua. Kõigist proteesimistüüpidest on implantaat kõige vastupidavam (95%).
Kas on vastunäidustusi?
Kategoorilisi vastunäidustusi pole. On ainult suhtelisi, mis on ajutised. Asi on selles, et tänapäevases hambaravis võetakse tarvitusele kõik meetmed, et valmistada patsient ette implantaadi paigaldamiseks, ja kõik riskid on viidud miinimumini.
Kui arst ütleb, et luud on vähe, kas siis on võimalik implantaati paigaldada?
See on võimalik, kuid täpsuse tagamiseks on vajalik röntgenipilt ja kliiniline läbivaatus, et teha kindlaks, kas selline probleem on tõesti olemas. Kui luukoe puudus leiab kinnitust, kasutatakse luude taastamiseks spetsiaalseid tehnikaid.
Milleks tuleb valmis olla pärast implantaadi paigaldamist?
Pärast on protseduuri piirkonnas võimalik kerge ebamugavustunne. Valu võib kesta 2-3 päeva. Selliste protseduuride jaoks ei ole vaja haiguslehte võtta. Tänu mikrokirurgia uutele meetoditele saab valu suuremal määral vältida ja paranemisprotsessi kiirendada.
Mida teha, kui on ühes tükis eemaldatav protees, mis vaevu püsib suus?
Sel juhul aitavad implantaadid. Proteesi stabiliseerimiseks on vaja 2 kuni 4 implantaati ja spetsiaalseid sfäärilisi kinnitusi. Kas vajate konsultatsiooni? Võtke meiega ühendust, teid aidatakse!